E martë, Mars 19, 2019

U dashuruan në Facebook, shqiptarja braktis 9 fëmijët për të riun...

Historia e pabesueshme! Beslinda dhe i dashuri i saj aktualisht mbajnë një marrëdhënie në distancë. Ajo nuk ka plane për të shkuar në Afrikë por mendon...

Kështu dukej kryeministri Haradinaj kur ishte vetëm 14 vjeç

Kryeministri Ramush Haradinaj ka vite që është pjesë e politikës. Foto e vitit 1982 e shfaq Haradinajn në shkollën e Izniqit. “Në këtë foto, Kryeministri...

EKSKLUZIVE/ Kështu ua ulin kilometrat makinave që sillen në Kosovë e...

Një pjese të mirë e makinave të përdorura që futen në Kosovë e Shqipëri ju ulin kilometrat e bëra duke i prezantuar kështu tek blerësit potencial si më të reja dhe...

Qyteti arab në Bosnje ku vendasit mund të hyjnë vetëm si...

Vendas të zemëruar janë duke protestuar për një qytet në Bosnje të ndërtuar nga investitorët nga Lindja e Mesme. Ky qytet ka gjuhë “zyrtare” arabishten,...

Dy vëllezër jetojnë në Gjermani, ndërsa i treti është patriot nuk...

Kjo është një fotografi që është bërë për pak për t”u argëtuar, por ka një domethënje të realitetit të ditëve të sotme. Kjo foto është...

E pyeti pse ka bërë 23 fëmijë, i moshuari i jep...

Hazer Bojku është 93-vjeçari nga fshati Druvarë i Vushtrisë i cili është baba i 23 fëmijëve. Ai është martuar tre herë dhe është më i moshuari...

Policja habitet kur tre të rinj të ditëve të sotme ndihmojnë...

Një police ka filmuar një moment të prekshëm kur tre të rinj ndihmojnë një grua 89 vjeçare dhe burrin e saj 100 vjeçar për...

Paguhet për t’u bërë një nënë surrogate- pastaj detyrohet ta rris...

Në qershor të vitit të kaluar 33 gra shtatëna u arrestuan dhe u mbyllën në një vilë në kryeqyteitn kamboxhian, Phnom Penh. Të gjitha ishin...

U zhduk në mënyrë misterioze, gjendet 13-vjeçarja shqiptare në Angli

13-vjeçarja shqiptare, Megi Bukaci u raportua e humbur në datën 1 Shkurt në Angli. Mediat më të mëdha britanike shkruan faqe pafund për adoleshenten shqiptare, ndërsa sot...

Mos u mendoni shumë për dhuratën e Shën Valentin-it, kjo është...

Trëndafilat janë të kuq, turshit janë të gjelbra. Kjo është pikërisht një kthesë e pazakontë tradicionale, pasi turshi tashmë janë bërë hit si një buqët...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter