Zgjedh një pendë dhe shiko çfarë thotë për ty

Në psikologji, nënndërgjegjja është pjesë e ndërgjegjes që në fakt nuk është në vetëdijen kryesore. Fjala “nënndërgjegje” përfaqëson një version të vjetër të fjalës frënge...

Mendonte se vuante nga dhëmballa miëpo kur shkon të vizitohet i...

Jenia Yoon një vajzë 28- vjeçare, e cila mendonte se ishte enjtur nga dhëmballa por kur ka shkruar të vizitohet i kanë thënë se...

Gjeti një valixhe në bodrumin e shtëpisë, mirëpo kur e hap...

Një 35 -vjeçar ka qenë duke bërë punime në shtëpinë e tij ku ka zbuluar një valixhe të vjetër në bodrumin e shtëpisë. Shtëpinë ai...

Objekti misterioz që po habit arkeologët shqiptarë, ja çfarë është zbuluar...

Në Kotlinë në Kaçanikut, u zbulua një objekt nëntokësor që besohet të jetë qindra vjet i vjetër, dhe kjo i ka befasuar banorët. Ata nuk...

Vajza që ka alergji ujin

Kjo vajzë 18 muajshe është e qeshur dhe lozonjare si gjithë moshatarët e saj, përveçse kur duhet të bëjë banjë. Ajo është diagnostikuar me Urtikarie...

Nëna hidhet nga shkëmbi me fëmijën në krahë

Një nënë është hedhur nga shkëmbi së bashku me vajzën e saj 2-vjeçare në krah. Trupat e Tanja Ludwig dhe vajzës së saj Tilly, u...

49-vjeçari hedh në det 2 mijë shishe qelqi, cila është arsyeja?

Craig Sullivan, një 49-vjeçar nga Londra ka hedhur në det 2 mijë shishe qelqi me mesazhe romantike. Ai filloi të hidhte në det mesazhe dashurie...

Shiti “Porsche”-n e rrallë për të paguar një dasmë

Kur Dave ishte i ri, ndër gjërat më të shtrenjta dhe të dashura për të ishin makina e tij Porsche model i 1973, 914...

Moment drithërues, vajza 4 vjeçare nxirret nga një pus i thellë

Zjarrëfikësit në Kinë kanë arritur ta nxjerrin të gjallë një vajzë 4 vjeçare e cila kishte rënë në një pus të thellë. Pusi i ngusht...

Fotot më të pabesueshme që qarkullojnë në internet, detajet që do...

Keni shkrepur ndonjëherë një foto që më pas ju është dikush shumë e pistë dhe keni vendosur ta fshini? Këto janë gjëra që ndodhin! Me dritën...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter