E martë, Mars 19, 2019

Dallim i madh! Ja ku jeton Angela Merkel e ku Ramush...

Është gruaja më e fuqishme në botë, mirëpo nuk është e dhënë pas luksit dhe markave të shtrenjta. Bëhet fjalë për kancelaren gjermane Angela Merkel,...

Shqiptari nga Mitrovica në Gjenevë që ushqen me bukë dhe specialitete...

Muharrem (Remo) Ahmeti nga Mitrovica, dje minatori më i ri i Trepçës sot patron i Resaturantit-Pizzeri “Chez Remo”. “Sa isha ne Kosove edhe pse ishe i...

Çmenduri! Shikoni për çka ofron 150 mijë franga ky shqiptar

Autotarga zvicerane me numrin «ZH 987» ndodhet në ankand publik Oferta më e lartë ka arritur në 150’800 franga zvicerane, duke thyer rekordin e Cyrihut. Mëngjesin...

7 ushqimet që shqiptarët i hanë më së shumti 

Më poshtë kemi radhitur një listë të disa prej ushqimeve të cilat shqiptarët i hanë më së shumti. Varësisht se çfarë vendosin të përgatitin për...

E pabesueshme !!! Policia ndalon një Lamborghini, por ja kush është...

Ndjekja përfundon shpejtë pasi vetë i zoti i makinës vendosë të hapë krahun dhe t’u bindet urdhrave të policisë. Policët janë vënë në ndjekje të...

Vizitohet tek mjeku shqiptar dhe i thote qe ke probleme me...

Emigrantja vjen ne Shqiperi per pushime dhe gjate kohes kur gjendet tek te afermit e saj papritur i fillon një dhimbje e forte therese...

Ja si duket zemra jashtë trupit të njeriut

Kjo video e pabesueshme tregon një zemër funksionale duke rrahur jasht trupit të njeriut. Zemra e tillë, e futur në kuti, është një organ i cili largohet...

E pabesueshme sa shpenzojnë shqiptarët për një nuse

Fustani i bardhë, fustani i natës së kënës, dimijat, fustanat e tjerë, stolitë e arit si dhe shumë e shumë gjëra të tjera që...

A e keni ditur çfarë gjendet brenda ulëseve të Mercedes Benz...

Mercedes-Benz S-Class është një prej veturave më ikonë në botë sa i përket ofrimit të luksit, komoditetit dhe sigurisë. Kuptojeni se si na ngrohë, masazhon...

Nuk është Shqipëria as Kosova ! Ky është shteti që ka...

E pabesueshme por e vërtetë. Edhe pse të gjithë mendojmë që në Shqipëri jetojnë më së shumti shqiptarë në botë, atëher jemi gabim, shkruan InfoKosova. Në...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter