Zbulohet sekreti i “Trekëndëshit të Bermudës”, e pabesueshme qka fshihet në...

Tani, një raport i ri sugjeron se këto gropa misterioze, mund të jenë të lidhura me misteret e Trekëndëshit të Bermudës. Zbulimi i disa kratereve...

Foto që nuk janë parë me herët, kaq ndryshe dukej Majlinda...

Majlinda Zeka është një nga femrat më të përfolura në rrjetet sociale. Ajo u komentua në fillimet e saj si e dashura e reperit Majk,...

U operua pas hemorragjisë, gruaja që kishte prej 13 vitesh fetusin...

Një rast i rrallë është regjistruar në Itali, ku një 51-vjeçare për 13 vjet me radhë ka mbajtur në trupin e saj një fetus...

E pabesueshme! Ja pse Mbretëresha e Anglisë e mban gjithmonë çantën...

A keni menduar ndonjëherë pse Mbretëresha Elizabetë II e mban gjithmonë çantën e saj me vete në publik? Sally Bedell Smith, një biograf mbretëror, thotë...

‘Çmenduria marramendëse’ miliarderi shiptar fillon ndërtimin e një qyteti të tërë

Qyteti do të ndëtohet në Shkup dhe do të ketë mijëra apartamente, 4 kulla dhe një qendër tregtare. I ftuar sot në “Xing me Ermalin”,...

Fshati që s’guxon ta braktis askush: Shihni detaje të mistershme të...

Banorët nuk flasin për pasurinë e vet dhe atë e mbajnë si sekret, ndërsa qasja e medieve është e kufizuar. Fshati kinez Huaxi është i...

Një nënë gjen të birin të gjunjëzuar në një supermarket, pastaj...

Imazhi i një nëne apo babai që shkon në qendër tregtare ose supermarket me fëmijën e tyre është mjaft i zakonshëm. Ama për prindërit, është...

Miliarder i cili prodhon verë ka bërë një veprim që vështirë...

​Një miliarder në ShBA, i cili prodhon verë, ka ofruar ndihmë për të prekurit nga zjarret e mëdha në Kaliforni. Howard Leight, ka marrë jahtin...

Ky çift na tregon vajzën dhe është kombinimi më i bukur...

Ne shohim njerëz të mrekullueshëm çdo ditë, mirëpo kjo familje është vërtet e tillë dhe na ka lënë pa fjalë! Prindërit janë të dy model,...

“Jam martuar me një arab, e pashë vetë me sytë e...

Martesa e lidhur me dashuri zakonisht është ajo që pritet të jetë më jetëgjatë. Dy persona jo gjithmonë lidhin jetët për shkak të ndjenjave, por...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter