Njihuni me berberin turk, i cili në vend të gërshërëve përdor...

Klientët e një berberi vërtet ulen në karrigen e nxehtë, pasi atyre u bëhen frizurat duke përdorur teknikë interesante me zjarr. Kadir Demirel nga Kapsalon...

Sa të poshtër! Ja 10 premtimet që meshkujt i bëjnë gjithmonë,...

Është normale. Kur jemi në një marrëdhënie, në fillim të gjithë bëjmë premtime, por e dimë se një pjesë të mirë të tyre nuk kemi...

Skandaloze! Dalin fotot ekskluzive të mësueses që bëri dashuri me nxënësen

Daily Mail shkruan se Irina Ibragimkhalimova, 41 vjeçe, shfaqet në imazhet intime me nxënësen 18 vjeçare Valeria Fedorova Për këtë një mësuese ruse është nën...

Çifti zbulon një gjë të rrallë te fotot e fëmijërisë

Nick Wheeler dhe Aimee Maiden ishin duke i parë fotografitë e Nickut në shtëpinë e gjyshërve të tij vetëm pak javë para martesës. Ata kishin...

Imazhet që kanë thyer rrjetin: Qeshni dhe habituni

Këto imazhe edhe një herë tregojnë për rëndësinë e momentit Ato janë kapur në çastin e duhur. Disa prej tyre të bëjnë të qeshësh. Të tjera të...

Pse foshnja e lypëses nuk qan asnjëherë? Arsyeja shokuese

Revista boshnjake “Magazine” shkruan se një gazetare ka zbuluar se në Bosnjë, shumica e të pastrehëve që lypin kanë në krye një “tutor”, i...

Tronditet Britania, publikohet libri që flet për “oreksin seksual të...

Debate të nxehta janë ndezur në Britani, dhe jo vetëm, pas publikimit të një libri që flet për jetën seksuale të Mbretëreshës Elizabeth II  Tregimet pikante...

Ky është kuptimi i ‘SSSS’ afër biletës suaj të fluturimit !

Në kalimit në aeroport është i etiketuar ky kod të cilit i nënshtrohen udhëtarët për shqyrtim shtesë, duke i kushtuar atyre kohë dhe ndoshta...

A e dini pse janë dy vija prapa iPhone?

Me dizajne të reja që dalin çdo vit, mund të jetë e vështirë ta kuptosh iPhone-in. Sapo t’i kuptosh veçoritë e reja në celularin aktual,...

Nusja shqiptare arratiset nga dasma, nuk do ta besoni me kë...

Vitet e fundit gjithmonë e më shpesh po kthehet në një lloj mode fakti që femrat lënë dhëndrin në altar ditën e dasmës dhe...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter