E martë, Mars 26, 2019

Fjeti në shtëpinë e shokut të ngushtë, por kur u zgjua...

Një 17-vjeçari në Shtet e Bashkuara i ka ndryshuar jeta përgjithmonë, pasi qëndroi për të fjetur një natë në shtëpinë e shokut të ngushtë. Në...

Dërgoi të birin për të bërë dush dhe më pas dëgjoi...

Një dush do të duhej ta relaksonte një njeri, por kështu nuk ndodhi edhe me një djalë të vogël të cilit për pak sa...

Ra në dashuri me shoferin 22-vite më të madh, ja qka...

Një vajzë 20-vjeçare është mohuar nga familja e saj pasi ra në dashuri me një shofer autobusi, që është 22 vite më i madh...

Ky çift na tregon vajzën dhe është kombinimi më i bukur...

Ne shohim njerëz të mrekullueshëm çdo ditë, mirëpo kjo familje është vërtet e tillë dhe na ka lënë pa fjalë! Prindërit janë të dy model,...

Hodhi sytë nga sedilja para tij në autobus, mbeti i shokuar...

Në një tren të Tajlandës ka ndodhur një ngjarje e pazakontë. Një murg i ri është filmuar duke parë porno në celular. 19 – vjeçari Wittawat...

Mësoni çfarë tregojnë për shëndetin e femrave qimet e tepërta në...

Na pëlqen ose jo, të gjithë ne kemi qime në trup! Është shumë normale dhe nuk keni pse shqetësoheni. Gjithsesi, nëse vendndodhja dhe cilësia e...

Sheh në ëndërr veten sikur je shtatzënë, zbulo tani kuptimin e...

Nëse edhe ju ka ndodhur të shihni në ëndërr sikur jeni shtatzënë, me siguri do të pyesni veten se çne kjo ëndërr e çuditshme!...

Shokohen edhe dentistët, e pabesueshme çfarë i ka nxjerrë nga goja...

Kjo nuk është diçka që mund ta shikoni çdo ditë. Ajo që ka ndodhur është shumë e thjeshtë, edhe pse disi e pështirë. Ky djalë i...

Nëna u tmerrua dhe e dhuroi për adoptim, djali vuan nga...

Liam Hoekstra është një djalë i vogël, i cili nuk është si gjithë fëmijët e tjerë të moshës së tij. Ai vuan nga një gjendje...

Legjenda e Varrit të Nuses: ‘Mos me varrosni te shtëpia e...

Versione t’nji legjende mbi “Varrin e Nuses”. Nga Ndoc Selimi: Një nuse anonime kishte ndërruar jetë në rrugë, në prani të krushqeve ka një histori sa...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter