Kush është për Komoran ? Shfaqet Vedati përmes një video qesharake

Është ky aktori i njohur i  ”Stupcave”, Vedat Bajrami, i cili tërheq vëmendjen e publikut qoftë edhe përmes një postimi. Ai njihet për humorin e...

Ja si i rrokullis veturat “Herkulesi” nga Vushtrria !!

Bujar Muli, ka shpërnda videon e tij në rrjetet sociale. I njohur si “Herkulesi i Vushtrrisë”, Bujar Muli, shumë shpesh e kishte sfiduar vetën me...

Këto janë disa nga pamjet më qesharake që keni parë ndonjëherë.

Të gjithëve na ndodh që të shohim shpesh sjellje të cilat në një farë mënyrë nuk janë të zakonshme dhe na befasojnë. Po ashtu befasohemi...

Prifti kap brutalisht fëmijën gjatë pagëzimit brutalisht (Video)

Një video shqetësuese ka treguar një prift që thuajse gjendet në “avari” nervore teksa po pagëzonte një fëmijë në Rumani. Prifti e kap fëmijën disa...

Ndryshimet e frikshme nga operacionet plastike, këto 20 personazhe janë ilustrimi...

Të gjithë jemi koshientë se sot nuk ka më të shëmtuar dhe të bukur por vetëm të pasur dhe të varfër. Gjithashtu e dimë që...

Duhet ta shihni si duket Shtëpia e Bardhë në festën e...

Halloween nuk mund të mos zbarkonte edhe në Shtëpinë e Bardhë Në një pritje të presidentit Donald Trump dhe zonjës së parë Melania, fëmijë, familje...

Nga garazhi me lagështi ka ndërtuar banesë luksoze: Transformimi i cili...

Shumicës së njerëzve u dhimbsej kur mori si trashëgimi garazhin e vjetër, mirëpo ai ka ditur se si t’ia ndryshojë tërësisht pamjen dhe destinimin Kur...

Tradhtojnë shumë! Këta janë 5 profesionet që “kapin shpejt” dashnore

Hidrauliku, sekretarja, apo një koleg pune. Këta kanë qenë personat të cilët më herët konsideroheshin si më të duhurit për të tradhtuar partnerin. Ndërsa...

A i keni parë ndonjëherë Motrat Mustafa të zhveshura?

E kjo pyetje mund t’i habisë shumë ndjekës Mirëpo fama e tyre nuk bazohet fare as në skandalet më të vogla të mundshme. Janë Motrat Mustafa...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter