Kjo është ura më e çuditshme në botë, e cila ndodhet...

Eshima Ohashi është një ndër urat me konstruktin më të çuditshëm arkitektural, me vendndodhje në Japoni. Bright Side ka ndarë disa fotografi nga kënde të...

Prodhuesi i Red Bull-it krijon pijën që do iu ndihmojë të...

Nëse keni probleme me gjumin, ekziston një lloj pije e re që pretendon t’iu ndihmojë me këtë. Madje, ajo është themeluar nga ish menaxheri i...

Fotot që duhet t’i shihni dy herë për t’i kuptuar !

Ndonjëherë një fotografi mund të na “torturojë” për ta kuptuar se çfarë fsheh. Në momentet kur shkrep një foto, ajo që shohim më pas mund...

Një copë mollë e cila kushton 6 euro e 60 cent,...

Është një mollë e veçantë, ngjyrë e zezë, një kokërr e së cilës kushton 6 euro e 60 cent. Janë të shumtë ata që thonë...

Forma e gishtave zbulon këto të pathëna mbi ju

Disa persona kanë gishta të gjatë e të tjerët të shkurtër, ndër këta gishtat të gjatë e të hollë bien më shumë në sy...

Veshja e vajzës çmend kalimtarët, xhinse si ato që ka veshur...

Një vajzë në Londër ka bërë që të gjithë kalimtarët të kthejnë kokën teksa ajo kalonte. Shkak për këtë janë bërë xhinset që vajza mbante...

Këto janë 3 shenjat më gënjeshtare të horoskopit

Nuk ka rëndësi nëse janë të bardha apo të zeza, gënjeshtrat janë gënjeshtra. Gënjeshtrat janë pjesë e pandashme e jetës sonë, do të tregoheshim plotësisht...

Rekordi i zgjidhjes së këtij problemi është 58 sekonda, a mund...

Iluzionet optike janë të ndërtuara për të testuar trurin, për të parë sesa kohë iu nevojitet atij për të zgjidhur një problem. Iluzionet optike vazhdimisht...

Nuk kanë pranuar që t’i ndajnë, binjakët e bashkuar festojnë 18-vjetorin:...

Vëllezërit e njohur nga India Shivanath dhe Shivram Sahu festojnë sot 18-vjetorin dhe janë të lumtur që nuk kanë pranuar të ndahen. Binjakët, nga një...

Ky është çifti që po i “tërbon” të gjithë…

Kjo video po thyen rrjetin në dy ditë e publikuar, janë me miliona shikime dhe dhjetë mijë shpërndarje e komente që po e bëjnë...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter