Në vend të rrobave, ter mish dhe suxhuk në ballkon

Në botë ka barsoleta të ndryshme, përmes së cilave tentohet të paraqiten situata dhe njerëz të ndryshëm. Por, përderisa barsoletat janë interesante dhe shpesh të...

Nuk i’u ka zënë syri shtëpi më të këqija se këto

Sa të çuditshme aq qesharake Falë blegërit, Hannes Coudenys dhe sigurisht, vetë arkitektëve, Belgjika është bërë famëkeqe për ndërtesat e saj të çuditshme. Në vitin...

E kush nuk do donte të punonte në këto zyre

Shpresojmë se ky nuk është vendi juaj i punës, por ka kaq shumë zyre në botë që janë të mërzitshme dhe dëshpëruese. Dhoma të ngushta,...

Zgjidh një numër dhe mësoni çfarë thotë për ty

Nëse numri juaj i preferuar është një numër dy ose tre shifror, thjesht lexoni të gjitha numrat e përfshirë në numrin tuaj. Për shembull, në...

Ja çfarë ndodh brenda një enëlarëseje kur ajo është duke punuar

Enëlarësja është një pajisje që një numër i madh i familjeve e përdorin çdo ditë, por a keni menduar ndonjëherë se çfarë në fakt...

Të rinjtë kinez paguajnë 90 cent që të hiqen si milionerë...

Në Kinë, kushton vetëm 90 cent për t’u shitur si milioner në mediat sociale. Ata që ëndërrojnë të mbushin boshllëkun e tyre material në internet...

Ia ndaluan 2.5 litra qumësht në aeroport, e piu të tërin...

Një burrë kinez, i cili u ndalua nga siguria e aeroportit në Australi për mbajtjen e sasisë të madhe të 2.5 litra, vendosi që...

E pabesueshme! Shihni se ku e ka bërë fansi tatuazhin, fytyrën...

Kim Kardashian vazhdon të mbetet një nga personazhet më të përfolura të showbizzit. Por këtë herë fansat e bukuroshes kanë vendosur të bëjnë një gjë...

Mos i humbisni këto fotografi, kjo është moda e fundit kineze

Dizajnerët kinezë thuhet se janë shumë vite para, në krahasim me atë të pjesës tjetër të botës. Mendja e tyre po shkon aq larg, sa...

Cili nga këta fëmijë është vajzë?

Zgjedhja që do të bësh tregon dicka të vecantë rreth personalitetit tënd. Fëmija 1 Ti je një person që e do lirinë dhe për këtë arsye...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter