Nuk ia dha numrin e telefonit, djaloshi rra h femrën që...

Ngacmimet në rrugë nga gjinia mashkullore janë diçka pothuajse e zakontë për femrat, e sidomos kur ato janë të bukura. Por, jo gjithmonë komplimentet në...

Vaki kosovare, me autoambulancë bartin kultura bimore

Një autoambulancë po shihet në këto çaste “Te qafa” në Prishtinë duke u marrë me një “sport” tjetër. Autoambulanca nuk po mirret me ndonjë bartje...

Një 18-vjeçar nga Ferizaj sfidon Bekë Berishën, ja sa kafe pi...

Një 18-vjeçar nga Ferizaj e ka sfiduar deputetin e Kuvendit të Kosovës, Bekë Berishën, i cili ka thënë se i pi deri në 50...

Ndiente dhimbje pas operacionit në hundë, gruaja teshtin atë që s’e...

Një grua po kërkon dëmshpërblim nga një klinikë ku kreu një operacion plastik pasi teshtiu një ‘top’ pambuku nga hunda. Gruaja, mbiemri i të cilës...

Horoskopi për ditën e sotme

Dashi Në sjelljen tuaj do të vihen re shenja arrogance. Edhe nëse keni arsye për t’u ndjerë krenarë, mos e shprehni dhe mos e teproni. Ka...

Kapi me dhëmbë bishtin e tij, ky është veprimi qesharak që...

Gjarpri dhe bishti i tij jo çdoherë kanë pasur raporte të mira në lojërat e telefonave të vjetër. Megjithatë, një qen nga Misisipi i Shteteve...

Gorillat pozojnë për foto me rojtarët e parkut

Ditët e punës shpeshherë dinë të jenë edhe të lodhshme e të mërzitshme. Por jo edhe për një roje në Republikën Demokratike të Kongos. Ai...

Këto gjëra ndodhin vetëm në Gjermani

Gjermania njihet në botë se shkëlqen në shumë gjëra. Vetë gjermanët njihen si njerëz të shoqërueshëm dhe mikpritës – edhe nëse të gjithë mendojnë se...

Dy shenjat e horoskopit që do të gjejnë dashurinë e vërtetë...

Sipas legjendave çdo person ka një shpirt binjak të cilin do ta takojë herët a vonë, megjithatë, jo të gjithë e kanë këtë fat...

Horoskopi për ditën e sotme

Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter