Kur prindërit kopjojnë “selfiet” e fëmijëve të tyre

Njerëzit thonë se imitimi është mënyra më e mirë për të bërë njerëzit të qeshin dhe këtë kanë tentuar ta bëjnë edhe këta prindër. Ndërsa...

Qesharake! Ja si do dukeshin yjet me mbipeshë

Të heqësh disa centimetra mish me Photoshop? Po sikur të shtohen? E ka provuar David Lopera Garsia, një artist 20 vjeç nga Spanja, i cili...

Ups! Nuk janë ashtu siç duken… shikoji edhe një herë

Në këto që do të shikoni më poshtë, janë disa kafshë të veçanta… Ato në momente të caktuara, nuk ngjajnë aspak me atë që përfaqësojnë. Të...

“Zybaja”: Ska mo plazma e serce merce…

Edhe “Zybaja” fillon talljet me taksën 100% ndaj produkteve serbe Qeveria e Kosovës para disa dite mori vendim, që ndaj produkteve të Serbisë dhe Bosnje...

Nga Rama te Noizy, i keni menduar meshkujt shqiptarë si femra...

Ju sigurojmë ne se do të shkriheni së qeshuri kur të shihni fotot se janë më të vërtetë epike. Tani kanë dalë lloj lloj aplikacionesh...

Nervozohet keq Ramush Haradinaj dhe i përgjigjet Erdoganit: Skënderbeu njëherë ua...

Kryeministri i Kosovës nuk duron më. Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, ditën e djeshme reagoi ashpër ndaj kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për mënyrën se...

Një vajzë shqiptare ofron seks me pagesë, publikon edhe detajet

Një vajzë shqiptare është përfshirë në rrjetin grek të seksit me pagesë, duke ofruar trupin e saj për meshkuj që duan të shuajnë epshet...

Kur vajzat e teprojnë me alkoholin ndodh kështu

Te dyja të kombinuara bashkë nuk shkojnë. Nuk është për të qeshur, por si rezultat i alkoolit shumë femra përfundojnë duke bërë skena nga më...

Gara në kryeqytet, shikojeni çfarë bëjnë maniakët e veturave

Bora i ka gëzuar edhe maniakët e veturave. Një garë e paplanifikuar ka nisur spontanisht afër stacionit të trenit në Prishtinë ku ngasësit me veturat...

Nusja rrihet keq me vjehrrën, me bokse e shuplaka

Nusja dhe Vjehrra asnjëherë nuk do të gjejnë paqe mes vete. Edhe nga lashtësia Vjehrra dhe Nusja kanë qenë si dy rivale të ashpëra e...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter