20 rastet më të çuditshme të kontrollave në aeroporte

Kontrollet rutinë në aeroporte edhe mund të bëhen ndonjëherë shumë të sikletshme. Të jesh i kontrolluar edhe në pjesë intime të trupit, nuk është edhe...

Përdori vetëm këta tre përbërës dhe humbi gjithë peshën e tepërt

Dhjami në trup është vështirë të digjet dhe shpesh është e vështirë të arrihen rezultatet të cilat dëshirojmë. Për fat të mirë ka mënyra natyrale...

Shiheni këtë dasmë në Serbi, dhe kurrë nuk do të qeshni...

Kur mendon se asgjë nuk mund të të befasojë më, e shihni këtë dasmë dhe ndërroni mendje. Kjo ka ndodhur në Ugrinovci të Serbisë, ku...

Shikoni 9 martesat më të çuditshme në botë

Se dashuria nuk njeh moshë por as kushte, këtë e vërtetojnë më së miri nëntë rastet në vazhdim që mund t’i shikoni në videon...

Në fillim dukej si një aksident i frikshëm, por në...

Një grup i nxënësve në vitin e fundit të shkollës së mesme në Cumberland, Wisconsin, kanë lënë shenjën e tyre të fundit në shkollë Ata...

Shqiptarët e bëjnë edhe këtë! Ja qka bëjnë në klasë!!!!

Në një fotografi të publikuar nga Jetaoshtqef shihen nxënësit të cilët klasën e kanë shndërruar në një “klub” për luarje kartash. Shqipëria dhe Kosova në...

Kësaj i thonë lumturi – shikoni videon e fëmijëve që shijojnë...

Si rrallë ndonjëherë, në një video, shihen dy fëmijë teksa shijojnë baltën. Teksa për gjeneratat e mëhershme kjo do të ishte një video e zakohsme,...

Fëmija i do shumë paratë, lëviz vetëm kur i sheh ato

Vogëlushja që refuzonte të lëvizte, u nis me shpejtësi kur ia shfaqën një sasi të parave ‘cash’. Kayla Turner nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara,...

A e keni ditur se çka janë në mes vete Naim...

Naim Abazi për vite me rradhë është mbajtur mjaft mirë në showbizin kosovar. Dikur muzika ishte i vetmi profesion për te, mirëpo me kalimin e...

Çmenduria s’ka skej, turisti në Ulqin futet me Porsche në deti

Një turist në Ulqin është futur në deti me veturën e tij Porsche.Prishtina. Ende nuk dihen aryet që quan këtë ngasës të bëjë këtë çmenduri,...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter