Kur selfiet shkojnë ‘për dreq’, kujdes kur bëni foto, do qeshni...

Dihet se mania e këtyre viteve janë selfiet. Secili nga ne poston në rrjete sociale foto ku mendon se duket më bukur. Por kujdes! Mund të bëheni...

Mos i huqni: Kur femra e bënë mashkullin me u tranue

Mashkuj nga krejt bota janë “kapë mat” tue kthye kryet me pa bukurinë femnore. Fotografë të mbeldhuna nga Daily Mail tregojnë mashkujt se si jau...

Doganieri zviceran e kap shqiptarin me 9 kg suxhuk Kosove, i...

Dikush e ka postuar një ngjarje që ka ndodhur në kufirin e Zvicrës ku protagonist ishte një shqiptar që kishte marrë me vete 9...

Ndodh në Tiranë, shikoni këtë burrë që masturbohet në autobus

Udhëtimi me autobusë në kryeqytet është kthyer në makth për shumë vajza dhe gra, për shkak se aty udhëtojnë dhe disa maniakë seksualë. Kjo video...

A e mbani mend Vedat Bajramin kur e imitonte aq bukur...

Portokalli ndër vite…”Portokalli” është një show televiziv humoristik i përjavshme, prodhim i Top Channel. Vite me parë pjesë e këtij formati kanë qenë edhe grupi...

“Mami është e imja”, videoja që ju bën të shkriheni fare

Një video interesante është publikuar në Facebook. Aty shihet një djalë teksa fle pranë nënës. Në një moment, babai e largon atë nga nëna, por reagimi...

Ja si do të dukeshin Thaçi, Mustafa, Limaj, Kurti e Haradinaj...

Në rrjetet sociale po qarkullojnë fotografi të liderëve të Kosovës të realizuar në mënyrë qesharake. Hashim Thaçi, Isa Mustafa, Albin Kurti, Ramush Haradinaj dhe Fatmir...

Këto foto të dasmave do ju shkrijnë së qeshuri

Të rrethuar nga familja, miqtë, duke ia dhënë jetën tuaj dikujt që dashuroni, të gjitha këto janë aq romantike dhe të papërballueshme. Mbi të gjitha...

Nuk është ashtu siç duket: Fotot që do t’i shikoni të...

Fotografia vlen sa njëmijë fjalë, por ndonjëherë fjalët mungojnë për të. Pamjet që do t’i shihni më vonë, janë të momentit. Ato krijojnë konfuzion në shikim...

Ndërkohë që e gjithë bota ishte duke parë Eurovisionin live, shqiptari...

Eugent Bushpepa, padyshim ishte zëri më i bukur i Eurovisionit, pavarësisht se nuk arriti të marrrë vendin e parë ai na bëri të gjithëve...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter