E hënë, Shkurt 18, 2019

Ja çka i ndohi këtij shoferi me këtë makinë !

Ky është momenti kur një burrë drejton ngadalë makinën e tij pothuajse të shkatërruar për në një servis makinash, në përpjekje për të shpëtuar...

Piu nga 20 kanaçe Red Bull në ditë, ja rezultati

Mary Allwood për katër vite rresht kishte konsumuar pijen energjike “Red Bull”, në masën e barabartë me 17 çokollata “Mars” dhe 16 filxhanë të...

Si këto dy binjake që e duan njëra-tjetrën nuk keni parë

Të kesh fëmijë është ndjenja më e mrekullueshme për prindërit. Megjithatë jo të pakta janë rastet kur një nënë lind dhe fati e shpërblen me...

Mos i humbisni! Fotografi të çuditshme që shprehin dashurinë e qifteve…

Fotografitë e mëposhtme na pasqyrojnë një formë krejt ndryshe të festimit të viteve të dashurisë ndërmjet qifteve. Çdokush ka mënyrë të ndryshme të shprehjes së...

Ku është fshehur unaza e fejesës? Kjo është “loja” e Shën...

Për të festuar Ditën e Shën Valentinit, Holiday Cottages ka krijuar një lojë mprehtësie për të testuar mendjen dhe shkathtësinë tuaj. Sipas atyre që e...

Në këtë rreth të kuq çfarë shikoni?!

A është shikimi juaj kaq i mprehtë sa të dallojë se çfarë ka brenda këtij rrethi të kuq? Ngacmuesit e trurit duan të testojnë vizionin...

A mund ta gjeni emotikonin e mërzitur në këtë fotografi?

Keni ca kohë për të shpenzuar? Atëherë ndiqni këto fotografi. Duket se “puzzle”-t nuk janë humbje kohe, por se ato gjithashtu mund të ndihmojnë në mbajtjen...

4 ngacmimet më të zakonshme që meshkujt ua bëjnë femrave në...

Të gjithë kemi pasur rastin të dëgjojmë fjalë ngacmuese nga disa meshkuj drejtuar disa femrave – madje mund t’i kemi përdorur edhe vetë ato. Ajo...

Me këtë djalë në foto sot qeshni të gjithë

Ndoshta në këtë imazh nuk do e njihni. Por, nëse i shikoni fotografitë e sotme të këtij djali, të gjithë e dini se kush është...

Kur selfiet shkojnë ‘për dreq’, kujdes kur bëni foto, do qeshni...

Dihet se mania e këtyre viteve janë selfiet. Secili nga ne poston në rrjete sociale foto ku mendon se duket më bukur. Por kujdes! Mund të bëheni...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter