Modelja Kim Kardashian është aktive në rrjete sociale, shkruan  GazetaBlic.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish, dhe ndan postime të shumta me ta.

Së fundi, ka publikuar një foto bashkë me bashkëshortin e  saj Kanye West.

Ajo është shfaqur tejet provokuese siç din të shfaqet zakonisht.

Shikojeni foton:

SHPËRNDAJE