Derisa një pjesë e popullit është e zhytur në varfëri dhe mezi kalon ditën për të ngopur barkun me ushqim, e pjesa tjeter e kalon muajin me një pagë minimale 250 euro, ajo për një dalje të thjesht përdorë çantën mijëra euro.

Kryeministri ishte I ftuar në emisionin “Në kurthin e Pitërpanit” ku ishte e shoqëruar dhe nga bashkëshortja Anita.

Në kë emision e ftuar ishte edhe Bleona Qereti, ku tregoj se me Anitën ishte dhe shoqe shkolle, aty nuk munguan edhe disa fotografi.

Gruaja e kryeministrit te Kosovës u shfaq aty me çantën firmato “Dior” e cila arrin çmimin afer katër mijë euro.

Anita edhe kohë më parë në një vizitë në Amerikë me bashkēshortin Ramushin u vu në fokus çanta e shtrenjtë, por kjo tani është trefishi i saj.

Keni pamjet që e vërtetojnë . /InfoKosova/