Arta Bajrami është shkëputur paska nga muzika pasi krijoi familjen

E kjo gjë siç duket i ka shqetësuar fansat e saj të cilët përmes rrjeteve sociale po e pyesin se kur do të publikojë këngë të re.

Arta në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet një bisedë me fansen e saj, të cilës i ka premtuar se shumë shpejt do vijë me këngë të re.

Duke mos zbuluar shumë detaje, presim të shohim se kur dhe me çka do vijë Arta.

SHPËRNDAJE