​Andrra Destani u bë e njohur nga martesa me këngëtarin e njohur Sinan Hoxha

Andrra përpos që është një nënë dhe grua e përkushtuar ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Bukuroshja vazhdimisht publikon fotografi me bashkëshortin dhe djalin e saj duke treguar se sa të lumtur janë bashkë.

Andrra e bukur dhe me shumë stil duket edhe në pozën e radhës.

Ajo mban veshur një fustan të gjatë i cili e bënë të duket për bukuri.

Më poshtë shikoni fotografinë e fundit:

Andrra Destani mahnit me fotografinë e fundit, shikoni çfarë trupi..