Almeda Abazi  është një nga vajzat më të bukura të shoubizit tonë

Martesa me aktorin turk Tolgahan Sayismanit i dha edhe më shumë famë e vëmendje asaj.

Në çdo paraqitje të saj ajo shfaqet çdo herë e më e bukur.

E tillë është dhe fotografia e saj e fundit e publikuar në Instagram, ku bukuroshja shqiptare po duket e bukur si kurrë më parë.

Ndryshe, Almeda ka pak javë që është kthyer në Shqipëri për të drejtuar emisionin “Dancing With The Stars”.

SHPËRNDAJE