Sinan Hoxha i ka munguar prej kohësh tregut muzikor. Së fundmi artisti ka vendosur të vijë me një projekti të ri i cili titullohet “Luje luje”.

Ende pa e dëgjuar muzikën, “news31” ka vënë re një detaj mjaft interesant tek promo-ja e publikuar e këngës. Në të shihet Sinan Hoxha sipër një kali në dëborë dhe për koincidencë edhe reper-ja Cardi B në koverin e revistës prestigjioze “Bazzar” shfaqet përsëri sipër një kali.

Reper-ja pasi fitoi çmimin “Grammy” ka zgjedhur këtë mënyrë pozimi, që duhet thënë se duket goxha e mrekullueshme. Tani ne një pyetje kemi kush ka kalëruar më mirë Sinani apo Cardi B.