Afërdita Dreshaj akoma me një trup bombastik.

Edhe pse jo shumë aktive në muzikë, Afërdita Dreshaj është mjaft emër i lakuar në mediat rozë.

Ka kaluar një vit që kur modelja dhe këngëtarja i dha fund beqarisë me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Tani çifti është shpërngulu në Majami, atje ku dhe kanë blerë shtëpinë e re.

Dreshaj po shijon ditët e nxehta në Majami, ku dhe ka publikuar një të tillë, ku modelja shfaqet e veshur me bikini ngjyrë të verdhë.

Vitet po kalojnë, por linjat trupore të Afërdita Dreshajt po mbesin po të njëjtat, në formë si asnjëherë më parë, dhe këtë e dëshmon edhe fotografia që ajo ka publikuar ku shihet pranë një pishine duke marrë rreze dielli.