Këngëtarja Adelina Tahiri, megjithëse prej kohësh nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, është shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria.

Ajo di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e fansave, pasi shpesh herë befason ndjekësit me jetën luksoze që bën.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një imazh të pazakontë nga dhoma e gjumit.

Ajo shfaqet e shtrirë në krevat e zzhveshur, ndërkohë që pamja e saj është akoma më romantike pasi duket bashkëshorti i saj.

Çifti ndodhet në një ishull fantastik në Afrikë, në një hotel luksoz.