Vetë këngëtarja Remzie Osmani ka treguar se djali i saj Hamza, gjithmonë ka ëndërruar për një nuse si Gzimja, të cilën edhe e ka gjetur më në fund.

Të bukur, me sy të kaltër e flokë kaçurrela. Kështu e dinte Hami gjysmën tjetër, që prej disa vitesh edhe e ka në krah.

Epo, është fat kur e gjen dikë siç edhe e dëshiron, apo jo?

Ndryshe, bukuroshja Gëzime Krasniqi nuk është shumë e ekspozuar dhe hapsira e saj në Instagram është plotësisht private.

A thua, nuk e do ekspozimin, apo e ka bashkëshortin pak xheloz?/Kosovarja/