Një çift është filmuar teksa kryenin marrëdhënie seksuale në makinë gjatë kohës që partneri ishte duke drejtuar automjetin me shpejtësinë mbi 100 km/h.

Filmohen duke bërë seks në veturën që po ecte 110km/h, video +18

Mesa duket çifti nuk ka pritur për të shkuar në shtëpi apo hotel dhe kanë vendosur që të marrin përsipër çdo “rrezik” të mundshëm.

Ngjarja është filmuar në Argjentinë nga automjetet e tjera që ishin dukë udhëtuar në autostradë 9 që lidh Buenos Aires me kufirin pranë Bolivinë.

Por, sikur të mos mjaftonte kjo, përcjell tvklan.al, sikurse duket edhe në video djali i cili ka parë se dikush po e filmonte ka bërë një gjest aspak të këndshëm.