Kësaj radhe ajo ka pozuar më një fustan të disejnuar në mënyrë perfekte, shkruan Indeksonline

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj në të shumtën e rasteve shfaqet e bukur dhe shumë e thjeshtë.

Myrtezaj kësaj radhe lehtësisht ka nxjerrë në pah linjat e trupit të saj.

Kujtojmë se ajo është e martuar me aktorin e njohur, Bes Kallaku.

SHPËRNDAJE