Sara Hoxha ka prekur me postimin e saj më të fundit në prag të 20-vjetorit të Top Albania Radio, i cili është në 14 shkurt.

Ajo ka publikuar një foto të vogëlushit të saj London Noor në mjediset e radios dhe krahas kësaj foto të ëmbël ka shkruar:

“Kur ishim fëmijë une dhe Lori shikonim sesi babai jonë ndiqte ëndrrat e ttij në Top Albania Radio. 20 vjet më vonë London është duke bërë të njëjtën gjë si ne,”-përfundon Sara postimin e saj prekës.

SHPËRNDAJE