19 May 2017. May 19, 2017 - Tallia Storm at Eden Roc Hotel in bikini in Antibes, FRANCE during the 70th Cannes Film Festival Credit: GoffPhotos.com Ref: KGC-149/49412 **UK Sales Only**

Këtë ajo e ka bërë pasi që ish i dashuri i saj, djali i David Beckham, ka zgjedhur të thotë live në Instagram se nuk është në lidhje me të.

Djema nisuni për në plazh për të parë një sirenë superseksi

Kjo sepse bukuroshja Tallia Storm ka zgjedhur që të tregojë të pasmet e saj seksi dhe atë shumë publikisht duke i shpallur kështu “luftë të fjalëve” Brooklyn Beckham.

Bukuroshja 19 vjeçare ka dal në plazhin e Bregut të Fildishtë duke mos veshur fare jelek e kështu duke ju ekspozuar thithkat e saj.

Këngëtarja skoceze kështu ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj.

SHPËRNDAJE