Bëhet fjalë për të bukurën Andrra Destani dhe bashkëshortin e saj, këngëtarin e mirënjohur Sinan Hoxha, një dyshe e cilësuar ndër më simpatikët e estradës.

Pak ditë më parë çiftin në fjalë ishin në qendër të vëmendjes pasi që u bën pronar të një biznesi i cili doli të kishte qenë në plan prej kohësh, shkruan Kosovarja.

Dashuria e tyre e rrëfyer shumë herë në intervista vazhdon të dëshmohet se është më se reale, pasi që dyshja në fjalë shprehen se asgjë nuk ka ndryshuar pas martesës dhe as pas të bërit prindër të një vogëlushi simpatik si Ansi.

Tani në ateline e hapur për Andrrën e cila e kishte në qejf prej kohësh, si duket nuk po ndihet nevoja për të angazhuar ndonjë modele që do të reklamojë fustanet, pasi që po përkujdeset vetë edhe për këtë pjesë.

E bukur, sharamnte e me linja perfekte Andrra po del të jetë edhe goxha provokuese në imazhet e fundit.

Por, sa është fanatik në këtë pjesë Sinanin nuk dihet, megjithatë derisa fotot e publikuara nga Andrra po nxjerrin shumë nga trupi i saj, konfirmohet se nuk i pengon aspak kur bashkëshortja ekspozon ndopak linjat.

SHPËRNDAJE