Duket sikur angazhimet e shumta ndonjëherë e bëjnë çiftin simpatik edhe te ndahen!

Jemi mësuar që Robert Berishën dhe Nora Istrefin t’i shohim gjithmonë pranë njëri-tjetrit, madje nuk e kanë fituar kot epitetin si një çift ideal i estradës shqiptare.

Por, edhe pse kanë një lidhje të konsoliduar nuk do të thotë që duhet të qëndrojnë gjithmonë bashkë.

Kësaj radhe Roberti ka braktisur për pak Nora Istrefin dhe ka ikur në Tirane me disa miq të tij.

Mos u shqetësoni, jo ndarje tipike por thjesht ca kilometra larg.

Kujtojmë se para gjashtë muajsh çifti sollën një bashkëpunim, kënga me titull “Ska inat” i cili ka arritur mbi 10 milionë klikime.

SHPËRNDAJE