Krijimet e tij gjithmonë arrijnë të kthehen në hite

Alban Bujupi sapo ka lansuar këngën e tij më të re.

Bëhet fjalë për këngën “Primadona”, për të cilën është realizuar edhe videoklipi- shkruan Indeksonline.

Kënga është e lehtë dhe ritmike, dhe pritet të pëlqehet nga ana e fansave të Bujupit.

SHPËRNDAJE