Dita e të dashuruave për moderatoren Arbana Osmani ka një domethënie më shumë.

E ëma e saj në ditën e sotme feston ditëlindjen dhe Arbana nuk mund të mos publikonte një foto me të.

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im,“- shkruan Arbana.

Nga kjo foto shohim se nënë e bijë ngjajnë shumë me njëra-tjetrën dhe gjithashtu transmetojnë mjaft dashuri.

SHPËRNDAJE