Ai ka improvizuar një skenë së si i thërret fëmijët e tij të hajnë drekën por  e cuditëshmja  është se ata dalin nga sasia e madhe e borës që kishte ra dhe mbuluar oborrin e shtëpisë së tyre.

Florim Islami nga fshati Bardhosh ka bërë një video me të cilën të gjithë po shkrihen së qeshuri, shkruan Indeksonline.

Kjo video për pak kohë është bërë virale duke shkaktuar shumë të qeshura në publik./Indeksonline/

SHPËRNDAJE