Donat Qosja ka një karrierë të suksesshme dhe ende është një aktor shumë i kërkuar i teatrit.

Donati i ri në moshë por është baba i disa fëmijëve dhe ka një jetë të qëtë familjare, përcjell ORAinfo.

Shpesh atë e shohim të publikojë momentet më të mira bashkë me familjen e tij.

E pak të njohura për publikun janë dy vogëlushet e tij bukuroshe, të cilat Donati nuk ua prish asnjëherë duke ia plotësuar çdo dëshirë të tyre.

SHPËRNDAJE