Modelja e kolme Kelly Brook nuk i ka lënë vend imagjinatës pasi që ka pozuar në të brendshme për Ditën e Shën Valentinit dhe atë shumë nxehtë.

Na ndajnë më pak se një orë nga Shën Valentini dhe Kelly Brook ka sjellur një foto dhuratë për shumë djem në të brendshme për këtë ditë.

Modelja dhe aktorja nuk harron asnjëherë të bën foto provokative dhe e tillë ishte edhe fotoja e re, shumë provokative e cila u lansua pak para festës.

Ajo ka postuar në një krevat dysh, duke i lënë pak imagjinatës pasi që ka hapur këmbët duke treguar se sa seksi është.

SHPËRNDAJE