Katie u bë e njohur në edicionin e dytë të emisionit “Love Island” që transmetohet në ITV2 më 2015.

Ish ylli i “Love Islande”, Katie Salmon ka treguar gjoksin e saj bombastik dhe format e saj të kolme e seksi gjatë një paraqitje shumë seksi në plazhet e Bregut të Fildishtë

Që nga atëherë ajo mezi nuk pret që të tregojë asetet e saj dhe këtë e ka bërë edhe gjatë pushimeve të saj të fundit në “Bregun e Fildishtë”.

Bruneta e 22 vjeçare e ka bërë këtë përsëri dhe atë e lagur me bikine të vogla ku edhe ka treguar format e saj në bregdet.

SHPËRNDAJE