Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka hedhur një fotografi në Instagram ku dukej tejet hot me një fustan të kuq.

Ka vendosur t’i lë të gjithë pa gjumë.

Luana shihet se është ulur pranë një zjarri dhe kishte hapur këmbët që ja kishte nxjerrë fustani.

E fotos ajo ia shkrim ku përmes të cilit uroi Shën Valentinin.

Fotoja e Luanës u komentua me të madhe nga meshkujt. I dashuri i saj Krenari është vërtetë më fat!

Happy Valentines 🌹

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

SHPËRNDAJE