Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim shumë të bukur dhe në formë

Lori Hoxha është njëra nga trashëgimtaret me të famshme shqiptare.

Veshur me pantallona farmerke dhe xhaketë, ajo dukej shumë në formë dhe u komentua shumë nga adhuruesit e saj.

“Eja dhe të bëjnë një listë të këngëve së bashku” ka shkruar Lori, duke aluduar se të pëlqyerit e këngëve të njëjta i bënë bashkë dy persona.

Ndryshe, nuk dihet nëse Lori është në lidhje dashurie sepse jetën e mbanë goxha private./Indeksonline/

SHPËRNDAJE