Ajo së fundmi ka pozuar e veshur në mënyrë perfekte me një detaj të kombinuar në mënyrë të përsosur, çorape me sandale

Njëra prej motrave të famshme Kardashian, Kourtney ka bërë të ditur se është njëra prej femrave më me stil në botë, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, Kourtney është nënë dhe ka arritur të ruaj format e saj./Indeksonline/

SHPËRNDAJE