Këtë e bëri të ditur vetë ai nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory

Në foton e postuar Korabi nuk ka zbuluar se çfarë konkretisht i kanë sjell por ky fakt e ka befasuar dhe bërë të ndihet mirë këngëtarin dhe profesorin e muzikës.

‘Ata u bënë dritë’ ishte projekti i fundit i Korabit në të cilin erdhi në duet me babain e tij, Ilir Shaqirin.

SHPËRNDAJE