Lindsey Pelas është një nga modelet më seksi në botë.

Ajo është një nga yjet më të njohur në Instagram.

E lidhur me modelin dhe prezantuesin Calum Best, ajo ka tentuar disa herë të thyejë rrjetin me fotot e saj, të cilat jo në pak raste janë censuruar.

Kjo modele po i “trullos” miliona ndjekës (FOTO)

SHPËRNDAJE