Është kjo 19 vjeçarja Sailor Brinkley Cook dhe ka shkëlqyer me bikine gjatë fotosesionit më të ri të modeleve për vitin 2018 të revistës së njohur “Swimsuit Issue”

Sailor Brinkley Cook mund të quhet si vajza më joshëse për këtë vit për revistën e njohur.

Modelja tashmë ka shpërndarë disa nga këto imazhe në Instagram derisa fotosesioni ishte realizuar në Aruba.

Vajza e aktores se njohur Chrstie Brinkley dhe Peter Cook kishte shkruar poshtë fotografisë.

“Jam shumë e lumtur që jam bërë pjesë e këtij grupi të mrekullueshëm që prezantojnë gratë, fuqinë, dallimet dhe janë të përfshira në shumë ndryshime”. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE