18-vjeçarja udhëton me avion privat të klasit të parë, shkon në pushime me jahtin e saj super-të shtrenjtë dhe për rrobat e saj kujdesen dizajnerët më të famshëm.

Clarisse Lafleur turpërohet ta pranojë se shpenzon më shumë para në rroba dhe aksesorë, se sa shpenzojnë njerëzit e tjerë për një vit.

Por, përderisa ajo bënë këtë jetë falë babait të saj, ajo tha për DailyMail Australia se ‘mezi pret’ që të fillojë punën dhe të fitojë vetë paratë.

Lafleur, e cila aktualisht studion për biznes, është një nga fytyrat më të njohura të faqes “Fëmijët më të pasur” në Instagram.

Faqja e saj është e mbushur përplot foto me avionë privat, grumbuj parash dhe vetura sportive.

SHPËRNDAJE