Bukuroshja bombastike ka pozuar me bikini në plazh, duke nxjerrë në pah trupin e saj tejet joshës.

Ajo ka lindur në Melburn të Australisë, dhe është zhvendosur në Los-Anxhelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës pesë vjet më parë, në kërkim të famës dhe pasurisë.

Dhe, përkundër suksesit të saj global dhe 3.8 milionë ndjekësve në Instagram, modelja Emily Sears është kthyer në atdhe, për të realizuar një set të mrekullueshëm fotografish për revistën Maxim Australia.

Image result for Emily Sears

Image result for femra seksiImage

SHPËRNDAJE