Bukuroshja, Kim Kardashian do të jetë pjesë e kopertinës së revistës ‘ELLE’ për muajin prill, duke folur më shumë për fëmijën e tretë dhe karrierën e saj

Këto vitet e fundit kanë qenë shumë intensive për Kim Kardashian

Krahas asaj që ka arritur shumë suksese në karrierë, ajo ka punuar edhe në jetën familjare ku tashmë është bashkëshorte dhe nënë e tre fëmijëve.

Madje ajo ka folur edhe për planet e saj për të ardhmen e saj në botën e televizionit.

Për fund, Kim në fotografitë e realizuara dukej më tepër se seksi, ajo dukej “përvëluese”.

SHPËRNDAJE