Këngëtarja nga Kosova Rita Ora ka rrëmbyer një vëmendje të madhe në vendlindje dhe jo vetëm

Si me ashtu edhe pa grim ajo është e dëshiruar prej publikut, shkruan lajmi.net

Por, krah saj e njohur u bë edhe motra e saj Elena Ora e cila është po aq simpatike. Në llogarinë e saj në Instagram edhe Elena ka një numër të madh njerëzish që e ndjekin ndërsa së fundmi ua ka prezantuar veten pa grim fare./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE