Si gjithë të tjerët, edhe Remzie Osmani ka zgjedhur rrjetet sociale për të na njoftuar me lulet e saj të shumta

Ajo ka treguar se i do shumë ato dhe kjo është dëshmuar nga po këto fotografi në të cilat shihet se në çdo kënd të shtëpisë së këngëtares zënë vend.

‘’Ah sa i dua’’ ka shkruar ajo tek njëri prej imazheve të hedhura në Instastory.

Këngëtarja shqiptare po qëndron aktive nëpër turne të ndryshëm dhe si duket tani ka gjetur pak kohë për të pushuar në shtëpi.

SHPËRNDAJE