Ata tashmë janë edhe prindër të një vajze, ndërsa që të tre vikendin kanë vendosur ta kalojnë në Brezovicë.

Një nga çiftet më të dashura, por dhe më të komentuara padyshim që është edhe këngëtari Albatrit Muqiqi me Egzonën.

E me ta janë edhe anëtarët e tjerë të familjes, shkruan Indeksonline.

Çifti në rrjetet e tyre sociale kanë ndarë me ndjekësit edhe fotografi nga Brezovica, që siç duket po e shijojnë tej mase edhe borën që ka rënë./Indeksonline/

SHPËRNDAJE