Duam apo nuk duam ne, Kim i ka bërë vajzat ta kenë synim jete që të bëjnë vithe si të asaj

Në ditët e sotme është bërë e modës që vajzat e njohura të ekranit, ose edhe vajzat e zakonshme të duan një trup si të Kim Kardashian.

Fundja nuk ka asgjë të keqe, pasi të dukesh seksi sot është një ndër gjërat që shumica duan. Gjithsesi, ne nuk jemi thjesht dakord që të bëhen të gjitha njësoj, por kjo është zgjedhja e tyre. Në fund të fundit kur shumica pëlqen këtë trend të ri, ne nuk mund të jemi jashtë mode apo jo?

Në fakt një shtysë tjetër e kësaj manie të kohëve të fundit janë bërë edhe vajzat e njohura të ekranit. Vithet e mbushura dhe gjoksi i madh i tyre, kanë krijuar idenë se ky është trupi ideal i një vajze. Për të zbuluar se për cilat janë vajza po flasim, shikoni fotot e mëposhtme të VIP-eve shqiptare që kanë një trup si të Kim Kardashian./Revista Class/

Aurela Hoxha Aurela Hoxha


Soni Malaj


Nora Istrefi

Lori Hoxha

Rashel Kolaneci

Ronela Hajati

Ilda Bejleri

Këto vajza shqiptare kanë format e Kim Kardashian!

SHPËRNDAJE