Fillimisht shfaqet e veshur dhe me kapelë në kokë, ndërsa në përshkrim shkruan: “Disponimi i sotëm: Gucci”

Genta Ismajli i ka publikuar fotografi në rrjetet sociale, në të cilat ka pozuar në Burgenstock të Zvicrës.

Ndërsa në imazhin tjetër të postuar, ajo shfaqet duke u larë në pishinë.

“Mbresëlënëse”, është përshkrimi i fotografisë, në të cilën duket se Genta po e shijon relaksin.

“Dy dashni” ishte projekti kryesor, të cilin këngëtarja e publikoi gjatë vitit 2017.

Videoklipi i kësaj kënge u publikua në YouTube në muajin gusht dhe është pritur shumë mirë nga fansat e saj.

Videoja muzikore e këngës me muzikë dhe orkestrim të Alfred Sulës aktualisht numëron mbi 19 milionë shikime në platformën e shpërndarjes ë videove.

SHPËRNDAJE