Eni Koci  ka dëshmuar se është një femër tërheqëse dhe ta ketë në duar aktualisht e ka fatin Genc Prelvukaj

Kohëve të fundit ajo ka sjell një fotosesion të ‘zjarrtë’.

E si duket imazhet e realizuara nuk janë vetëm ato që kemi parë deri sot por këngëtarja seksi ka ende foto të pa publikuara që po i sjell herë pas here, shkruan lajmi.net

Sot e ka publikuar një foto të re pozë të cilën e ka bërë nga mbrapa dhe është kujdesur të duket seksi duke treguar të pasmet po jo krejtësisht.

Eni Koçi fotografohet nga prapa! Siguron që të pasmet t’i mbulojë me pak rrjetë

SHPËRNDAJE