Enca Haxhia duket se i është rikthyer fuqishëm me foto dhe video provokuese

Mbrëmjen që lamë pas ajo ka ndezur rrjetet sociale me ekspozimin e gjoksit të saj. Përmes reçipetave tyl, Enca ka treguar edhe njëherë se gjoksi është një nga pikat e saj më të forta sa i përket pamjes së saj të jashtme./Gazeta Express/

Enca "përvëlon" rrjetin me gjoksin e saj (Foto+16)

SHPËRNDAJE